Tag: rita ora e vogel

E njihni dot? Sot kjo vogëlushe është një nga këngëtaret shqiptare...

0
Është mëse normale që artistë të ndryshëm të bëjnë ndryshime dhe transformime me kalimin e viteve. Përpiqemi të gjejmë një ngjashmëri me 27 vjeçaren e...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe