Tag: pushimet shkollore 2024

Pushimet e shkolles 2024 ne Shqiperi, data pushimet e prillit 2024

0
Kete vit shkollor 2023-2024 pushimet e dimrit ose pushimet e vitit te ri fillojne ne date 26 dhjetor 2023 dhe mbarojne ne 5 janar...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe