Tag: pushimet dimerore

Pushimet e shkolles 2024 ne Shqiperi, data pushimet e prillit 2024

0
Kete vit shkollor 2023-2024 pushimet e dimrit ose pushimet e vitit te ri fillojne ne date 26 dhjetor 2023 dhe mbarojne ne 5 janar...

Dalin datat e pushimeve dimërore, ja kur mbyllen dhe rihapen shkollat...

0
Nga 26 dhjetori 2024 shkollat do të mbyllen pasi do të nisin pushimet dimërore të cilat janë planifikuar nga Ministria e Arsimit të mbarojnë...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe