Tag: pune ne norvegji

Si të aplikoni/ Punë në Norvegji me pagë deri 4500 euro/muaj,...

0
Ne kohen kur punesimi mbetet shqetesimi i madh i shume familjeve shqiptare, perfshire shume te rinj, ne kerkim te nje vendi pune, Norvegjia mund...

Norvegji/ Lista me pagat mesatare deri në 74,000 Euro, ja si...

0
Rëndësia e arsimit dhe çfarë kërkojnë punëdhënësit norvegjezë, si të hidhni hapat e parë në tregun e punës dhe përparësitë e gjuhës Studimet tregojnë se...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe