Tag: pune ne norvegji

Si të aplikoni/ Punë në Norvegji me pagë deri 4500 euro/muaj,...

0
Ne kohen kur punesimi mbetet shqetesimi i madh i shume familjeve shqiptare, perfshire shume te rinj, ne kerkim te nje vendi pune, Norvegjia mund...

Norvegji/ Lista me pagat mesatare deri në 74,000 Euro, ja si...

0
Rëndësia e arsimit dhe çfarë kërkojnë punëdhënësit norvegjezë, si të hidhni hapat e parë në tregun e punës dhe përparësitë e gjuhës Studimet tregojnë se...
19,999FansLike
299FollowersFollow
1,999FollowersFollow
2,999SubscribersSubscribe

“Pritet te ndodhë shumë shpejt”, Rama jep lajmin e mire për shqiptaret, ja ç’na...

0
Kryeministri Rama bëri me dije se Shqipëria do të bëjë hapa konkretë për gazifikimin e vendit në bashkëpunim më Azerbajxhanin.Shefi i qeverisë...

Pediatrja e njohur na habiti te gjitheve: Vjehrra e vërtetë nuk ia thote kurre...

1
Mjekja e njohur pediatre ka postuar ne profilin e saj ne rrjetet sociale nje keshille per vjerrat apo gjyshet se si duhet...

Rikthehen reshjet e shiut dhe jo vetem.. Ja si do te ndryshoje moti sipas...

0
Parashikimi i motit nga meteorologia Tanja Porja, cfare na pret ne fundjave dhe ditet ne vijim? Ndiqni videon me poshte.

“Behet me detyrim”/ Rama merr vendim e fundit: Pas kesaj date nuk do te...

0
Duke nisur nga data 1 qershor 2022 prodhimi, përdorimi dhe importimi i qeseve plastike do të ndalohet me ligj në të gjithë Shqipërinë. Rama tha...

Del në pension në moshën 100-vjeçare, japonezi ka nje keshille per te gjithe: mos...

0
Hajime Kurotsuchi themeloi kompaninë e tij të taksive në 1960, tani ai do të mbetet me kompaninë si konsulent