Tag: profesionet me te paguara

Keto janë 10 punët me pagat më të larta ku nuk...

0
Këto janë për momentin 10 profesionet qe paguhen me mire dhe nuk kerkohet diplome Përfaqësuesi i mbështetjes së klientit Shumë profesionistë të mbështetjes së klientit mund...

10 profesionet më të paguara në Amerikë pa pasur nevojë për...

0
Në një tabelë: Punët më të paguara pa pasur nevoje per diplomë universitare 2017 Recesioni i Madh shkatërroi tregun e punës për punëtorët pa diploma...

Ja profesionet që do kërkohen dhe paguhen më shumë në 2018-n...

0
Këto janë ndër profesionet më të kërkuara sot për sot në tregun shqiptar të punës, por edhe më të mirëpaguarat. Viti 2018 ka nisur me...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe