Tag: permbytje ne amerike

VIDEO/ Nuk e imagjinoni ate qe po ndodh ne Amerike, keto...

0
VIDEO/ Ngrin Amerika, këtu janë pamjet rrugeve dhe makinave të bllokuara në akull mbas permbytjes. Komunitetet bregdetare të Masaçusetsit, pranë Bostonit, ishin viktima të një...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe