Tag: pension italian

Lajm i mire per shqiptaret ne Itali. Me 5 vite punë...

0
Shtetasit shqiptarë të cilët kane 5 vite punë e kontribute sigurimesh në Itali, përfitojnë një pension pleqërie nga ky shtet. Të jesh pensionist dhe i...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe