Tag: njoftimi i ambasades amerikane

Trazira në vend, ambasada amerikane bën thirrjen e fortë

0
Protesta e opozitës para Kuvendit të Shqipërisë është shoqëruar me incidente të rënda. Policia ka shoqëruar 4 persona, 1 person është lënduar rëndë dhe qindra...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe