Tag: nderrimi i ores 2024

Kur behet nderrimi i orës: këtë vit do të jetë në...

0
Koha legale rikthehet në një natë të caktuar, diten e fundit te muajit, midis të shtunës 30 dhe të dielës 31 mars 2024. Nderrimi...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe