Tag: myku oral

7 Kurat natyrale dhe trajtimi për mykun vaginal dhe oral

0
Ekzistojnë dy lloje myku, gojore dhe vaginale. Myku gojor njihet edhe si kancer orofaringeal, që zhvillohet në gjuhën tuaj dhe brenda gojës tuaj. Ne...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe