Tag: moti per 7 dite

Ndryshimi i motit, ja kur nis rritja e temperaturave.. Tabela për...

0
Sipas SHMU, për këtë javë vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme por në ditët e fundit...

Shi dhe Bore, ja si do te jete situata ne Shqiperi...

0
Duke nisur nga pasditja e kësaj të hëne dhe deri ditën e nesërme pritet që i gjithë vendi të përfshihet nga reshjet e shiut...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe