Tag: moti ne shqiperi. moti sot dhe neser

Shi dhe Bore, ja si do te jete situata ne Shqiperi...

0
Duke nisur nga pasditja e kësaj të hëne dhe deri ditën e nesërme pritet që i gjithë vendi të përfshihet nga reshjet e shiut...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe