Tag: monedha me vlere

Nëse e keni këtë kartëmonedhë 20 euro, mbajeni, mund të vlejë...

0
Të gjithë të apasionuarit në botën e numizmatikës po kërkojnë gjithnjë e më shumë për kartëmonedha, monedha dhe pulla të veçanta, ndër më të...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe