Tag: llotaria kanadeye

Ëndërroni të jetoni dhe punoni në Kanada, këto janë 7 mënyrat...

0
Kanadaja pranon mijëra emigrantë çdo vit, por me profesione të caktuara dhe mbi bazën e rregullave tepër rigorozse të emigrimit. Në ndryshim nga “Llotaria Amerikane”...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe