Tag: kuriozitete

50 kuriozitete të rralla nga bota

0
Shpesh njerëzit takohen me kuriozitete të rralla që ndodhin nëpër Botë. Disa mbesin mister kurse disa të tjera shpjegohen në mënyra të ndryshme, më...

Kuriozitete / Amerike, Femija lind në një vend të veçantë

0
Një çift në Minnesota të SHBA-së janë bërë prindër në një vend të veçantë. Teksa shkonin në spital, Hannah Lindeman pati probleme dhe u detyrua...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe