Kuriozitete / Amerike, Femija lind në një vend të veçantë

587
0

Një çift në Minnesota të SHBA-së janë bërë prindër në një vend të veçantë.

Teksa shkonin në spital, Hannah Lindeman pati probleme dhe u detyrua të ndalej në autostradë për të pritur një auto-ambulancë,

Në një mot të ftohtë me temperaturë -19 gradë Celsius, foshnja nuk priti dhe Hannah solli në jetë një vajzë në ulësen e pasagjerit në makine.

Një polic kishte arritur para ambulancës dhe kishte ndihmuar çiftin gjatë lindjes, ndërsa me ardhjen e stafit mjekësor gjithçka u normalizua.

Nëna dhe foshnja janë liruar të mërkurën nga spitali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.