Tag: kuriozitete nga bota

Kuriozitete / Amerike, Femija lind në një vend të veçantë

0
Një çift në Minnesota të SHBA-së janë bërë prindër në një vend të veçantë. Teksa shkonin në spital, Hannah Lindeman pati probleme dhe u detyrua...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe