Tag: karikatura

Bujar Kapexhiu ironizon Donald Lu dhe Vlahutin me një karikature thumbuese

0
Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka ironizuar përmes një rrjeteve sociale heshtjen e Ambasadorëve Donald Lu dhe Romana Vlahutin në lidhje me drogën në Shqipëri. Përmes...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe