Bujar Kapexhiu ironizon Donald Lu dhe Vlahutin me një karikature thumbuese

1739
0

Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka ironizuar përmes një rrjeteve sociale heshtjen e Ambasadorëve Donald Lu dhe Romana Vlahutin në lidhje me drogën në Shqipëri. Përmes një fotoje të publikuar në rrjet, Kapexhiu thumbon ambasadorët.

Përmes karikaturës, duket se Kapexhiu ka përmbledhur deklaratat e kreut të opozitës Lulzim Basha në lidhje me kultivimin e kanabisit dhe heshtjen e dy ambasadorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.