Tag: ilir latifi

Kampioni në Tiranë, Ilir Latifi takohet me fansat dhe promovon artet...

0
Sot ishte një ditë speciale për adhuruesit e arteve marciale mikse. Një nga sportistët më të mirë të peshës “light-heavyweight”, suedezi me origjinë shqiptare,...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe