Tag: Fun

I rrahin nipin, gjyshja nuk duron dot dhe godet kundërshtarin me...

0
Një episod i çuditshëm ka ndodhur gjatë një dueli në mundje, ku një grua e moshuar është futur në tapet dhe ka goditur njërin...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe