Tag: emra bebesh 2018

Emra të shkurtër për beba me tri apo dhe me dy...

0
Ari, do të thotë luan në hebraisht dhe shqiponjë në norvegjisht, superior, greqisht, por edhe në shqip ka një tingëllim të artë. Leo…Shkurtim i Leonard,...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe