Tag: edukumi i femijeve

“Femijet tane jane viktimat tona” Femijet po marrin drejtime te gabuara,...

0
Sociologu i njohur eshte shprehur se ka nje mungese te vemendjes nga prinderit dhe se ata duhet te jene te kujdesshem gjate edukimit...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe