Tag: edi rama don zhuan

Të gjitha gratë në jetën e Ramës (FOTO LAJM)

0
Jeta politike dhe profesionale e Edi Ramës tashmë është shumë e njohur për të gjithë shqiptarët, ndërsa jeta private ka qënë gjithmonë në hije,...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe