Tag: donaldi bora propozimi

Donaldi i propozon per martesë Borës gjatë premierës së filmit (Video)

0
Aktori i humorit Donald Veshaj i ka propozuar per martesë moderatores Bora Zemani. Aktori eshte ulur ne gjunje dhe i ka propozuar para te...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe