Tag: diaspora

Shqiptari vjen nga Amerika me pushime në vendlindje: Këtu është 500...

0
Prej 31 vitesh ne Amerike, shqiptari thote se atje i merr malli vetem per njerezit dhe asgje tjeter, jemi mesuar dhe kemi vazhduar jeten....
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe