Tag: datat e provimeve

Publikohet data, ja kur nis viti i ri shkollor 2024-2025 (fillimi...

0
Struktura e vitit shkollor 2024-2025 - Ministria e Arsimit publikon datat (fillimi dhe mbarimi i shkollës, pushimet, datat e provimeve) Ky është urdhri i strukturës...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe