Tag: bigbrother vip 3 banoret

Kush është gazetarja investigative që merr pjese në BBV3! Konfirmohen zyrtarisht...

0
Mbrëmjen e sotme në ekranin e madh të Top Channel nis transmetimin edicioni i tretë i “Big Brother VIP”, show gjigand dhe programi që...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe