Tag: Ardi Daullxhiu

Ardi mban fjalën, publikon videon dhe i “nxjerr bojën” Ermal Mamaqit

0
Ardi Daullxhiu, i njohur si i mjeri më i famshëm në Shqipëri, është rikthyer edhe njëherë tjetër në qendër të vëmendjes dhe këtë herë...

Ardi Daullxhiu kërcënon Ermal Mamaqin: Është gënjeshtar, i pabesë, më mashtroi..

0
Ardi Daullxhiu, i njohur si i mjeri më i famshëm në Shqipëri, është rikthyer edhe njëherë tjetër në qendër të vëmendjes dhe kjo për...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe