Ardi mban fjalën, publikon videon dhe i “nxjerr bojën” Ermal Mamaqit

734
0

Ardi Daullxhiu, i njohur si i mjeri më i famshëm në Shqipëri, është rikthyer edhe njëherë tjetër në qendër të vëmendjes dhe këtë herë e ka kapur me moderatorin Ermal Mamaqi.

Ky i fundit i ka premtuar se do ta ftojë në emision, por sipas Ardit ka dalë i pabesë.

Sipas tij, Ermali jo vetëm që nuk e ka ftuar, por e ka lënë në mes të rrugës.

Pak dit më parë, Ardi tha se do publikojë një video për Ermalin dhe sonte e ka mbajtur fjalën.

 

Në videon që ka publikuar Ardi thotë:

Dua të them për diçka, Ermali është gënjeshtar. Më pati ftuar në emission dhe tha jo sot se kam një këngëtare. I thashë ku të rri unë tani? Mezi i mora një 20 mijëlekshe që kam nejt në hotel”

Gjithashtu, ai nuk harron së falenderuari dhe aktorin e njohur Bes Kallakun, për të cilin thotë se e ka  ndihmuar gjithmonë.

Video më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.