Surreli si Londra, pamje magjike nga fundjava e Ramës e Zahos (FOTO LAJM)

819
0

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të kalojë këtë fundjavë pranverore në Surrel.

Pranë banesës së tij lukzose, ai ka shkrepur një foto ku shihet se është pranë Zahos, i cili po rritet çdo ditë e më shumë.

Si rrallë herë më parë, Rama ka reklamuar fshatin e tij dhe lokalet pranë vilës luksoze të tij.

“Kopenhageni ka Noma, Londra ka Zuma, Roma ka Pergola, Tirona ka IL Gusto, Padam, Mullixhiu e plot akoma, po ama katuni jonë, Surreli, ka Rexhekri dhe s’ka si katuni jonë”- shkruan Rama në Facebook.
/albeu.com/