Surpriza e papritur, Agron Llakajt i sjellin nipin në skenë, ja si e pret ai

706
0

Aktori injohur i humorit Agron Llakaj, eshte nje nga personazhet me te dashur te publikut shqiptar.

Ai eshte gjysh i nje nipi dhe nje mbese pas te cileve eshte shume i dhënë.

Se fundmi moderatori i AlPazar eshte surprizuar gjate procave te spektaklit te humorit ku i kane derguar nipin e tij.

Kete moment te vecante ai e ka ndare me ndjeksit e tij ne rrjetet sociale me nje video krahas te ciles shkruan: “Ooo cfarë surprize gjyshit…Teos për herë të parë në Al Pazar”.

www.facebook.com/989743231097194/posts/3089717977766365

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.