Stuhi të forta dhe rrebeshe, sinoptikania zbulon çfarë pritet në 3 ditët në vijim

682
0

Sipas sinoptikanes Tanja Porja, keto tre ditë priten reshje afatshkurtra deri diten e enjte.

Pe me shume detaje ndiqni videon me poshtë: