Spilleja po i merr pushuesit Durrësit

364
0

Mes hijeve të pishave dhe freskisë, rruga të çon në plazhin e Spillesë. Një fshat i vogël i njohur për plazhin që vizitohet kryesisht nga turistë ditorë.

Ç’ka është më e rëndësishmja, stacionet e plazhit plotësojnë kriteret.

Sinjalistika ujore për pushuesit nuk mungon si dhe kullat e vrojtimit me rojet bregdetare.

Dhe mesa duket, Spilleja po i merr pushuesit Durrësit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.