Sot është shumë i njohur, por dikur moderatori shqiptar punonte llaç e tulla

349
0

Moderatori i njohur i emisionit “Top Show”, Alban Dudushi, prej vitesh është një prej figurave më të njohura për publikun shqiptar, i cili na ka shoqëruar çdo javë në ekran.

Së fundmi, ai ishte i ftuar në Pop Culture në një intervistë me moderatoren Dojna Mema, e cila gjatë bisedës zbuloi faktin që para se të bëhej i famshëm, Albani punonte me llaç e tulla dhe ngrinte pesha.

Dojna ka theksuar faktin që duke qenë se merrej me punë krahu, Dudushi kishte më shumë mundësi për të zhvilluar muskujt dhe të biente më shumë në sy tek femrat e asaj kohe. Këtë gjë Albani e ka mohuar duke qeshur, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme të promos së emisionit, të publikuar nga Dojna

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.