Sot është personazh i njohur, me kë është në këtë foto Ardit Gjebrea

850
0

Këngëtari dhe moderatori Ardit Gjebrea ka postuar një foto në rrjetet sociale të 27 viteve më parë.

Flitet për një foto me një nga miqtë e tij më të mirë, gjithashtu kantautor shumë i njohur.

“Me Pirro Çakon si sot, 27 vite më parë”, shkruan Arditi.

Vlen të thuhet se dy miqtë duken mjaft ndryshe nga sa janë sot dhe se pamja e tyre ka ardhur duke u përmirësuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.