Sot është një ndër aktorët më të dashur te humorit shqiptar, e njihni personazhin në foto?

54
0

I dalloni dot se kush janë personat në foto? Nëse jo, bëhet fjalë për Bes Kallakun dhe motrën e tij, Ana Kallaku, e cila gjithashtu është një figurë publike. Ka qenë aktori i humorit që është bërë nostalgjik dhe ka publikuar në rrjete sociale këtë imazh nga fëmijëria e tyre.

Ana festoi pak ditë më parë ditëlindjen ku nuk mungoi një urim special nga Besi. Moderatorja organizoi gjithashtu një festë për përvjetor, ku mblodhi njerëzit më të afërt dhe miqtë e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.