Sot është këngëtare me famë botërore. E njihni dot vajzën në foto?

453
0

Flokë të shkurtër, me kacurrela, e veshur me një fustan sarafan më dizajn të kuadratit skocez, vogëlushja Rita shkëlqen në këtë foto.

Me sa duket, ka qenë nëna e saj Vera ajo që e ka surprizuar në këtë formë të bijën, duke i treguar një foto të saj të fëmijërisë dhe Rita nuk ka rezistuar pa e postuar atë.

Ndërsa sot pa kaçurela dhe flokë biondë të gjatë, me tipare të një zeshkaneje, artistja shqiptare me famë botërore, dëshmon se si njeriu mund të ndryshojë me kalimin e viteve.

Është mëse normale që artistë të ndryshëm të bëjnë ndryshime dhe transformime me kalimin e viteve. Edhe ps mund të përpiqemi të gjejmë ndonjë ngjashmëri me 27 vjeçaren e famshme sot dhe Rita Orën e vogël para shumë viteve por eshte mjaft e vështirë! Ajo sot mjaft e famshme dhe duket krejt ndryshe!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.