Sinoptikanët italian: Pas të fthohtit siberian, shikoni se çfarë po vjen nga Afrika..

529
0

Sinoptikanët italian: Një valë i nxehti do të perfshi Shqiperinë ne ditëte para ta Marsit

Edhe pse ditët e ftohta dë dimrit akoma nuk kanë ikur dhe ftohti siberian vazhdon të sundojë në vend deri ne mesjave ndryshime te forta priten ne ditet e para te Marsit. .

Ftohti i eger qe ka pushtuar pothuajse gjithë vendin tashme do tja lerë vendin një tjeter fenomeni.

Sipas sinoptikanëve italian te Meteo.it nga fundi i javes do të shfaqen rryma te nxehta të ardhura drejteperdrejti nga Afrika të cilat do te rrisin ndjeshem temperaturat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.