Silvio Berlusconi i jep fund beqarisë me partneren 53 vite më të re

3
0

Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi, do të martohet sërish të shtunën në një nga vilat luksoze të Lombardisë. Ai do t’i jap fund beqarisë me 32-vjeçaren Marta Fascina, ndërkohë që vetë është 85 vjeç, por difereca në këtë rast nuk ka rëndësi kur bëhet fjalë për dashurinë.

Me këtë periudhë të vështirë që po kalon Europa, Berlusconi ka dashur ta shtyjë ceremoninë për një kohë tjetër, por është e fejuar ajo që ka insistuar.

Marta është deputete e Forza Italia-s në Parlamentin italian dhe ka dy vjet që bashkëjeton me kreun e partisë së saj.

Berlusconi ka pas krahëve dy martesa të dështuara dhe 5 fëmijë. Ai ka patur një mori të fejuarash shumë më të reja se vetja gjatë moshës së tretë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.