‘Si u ndjeve kur tradhtove’/ Iliri i inatosur me Donaldin, përmend gabimin qe beri me Borën..

12
0

Pas përplasjes me tone të ashpra që pati me Donaldin, Einxheli ka biseduar me Ilirin dhe banorë të tjerë.

Iliri kujtoi momentin kur Donaldi e pyeti se si është ndjerë kur ka tradhtuar gruan, ndërsa theksoi se donte t’i përmendte se si puthi Bora Zemanin dhe më pas krijoi histori dashurie me Beatrix.

Iliri: Kur janë hapur temat që vëllai i madh na dha pasi erdhi Antonela, më ka thënë një shprehje që unë e kisha gati përgjigjen, më saktë pyetjen. Më tha si u ndjeve kur tradhtove gruan. Ndoshta nuk ishte aq e rëndë sa ajo që tha ai por unë do e pickoja shumë fort. Boll ti kujtoja një moment që ka jetuar këtu dhe pas 2 javësh ka bërë gjë tjetër, do e dërrmoja.

Einxhel: Nuk ia ka përmendur askush.

Iliri: Unë që them që personat nga jashtë nuk duhen përdorur në asnjë moment, ai është i pari që e përdori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.