Si u hap java për monedhat e huaja, ja me sa shiten e blihen euro dhe dollari sot

234
0

Sot më 24 korrik 2023, dollari amerikan blihet me 90.6 lekë dhe shitet me 91.7 lekë.

Euro blihet me 100.6 lekë dhe shitet 101.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 115.6 lekë dhe shitet me 117.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 104 lekë, ndërsa në shitje me 105.1lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68 lekë dhe në shitje me 71.3 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.