Si mendojne disa se i bëjnë lekët emigrantët? Shikoni videon dhe do te shkriheni se qeshuri

95
0

Pas disa vitesh pauzë Elvis Pupa aktori i njohur i humorit i është kthyer profesionit të tij.

Pas largimit në Amerikë karriera e tij artistike pati një ndërprerje por prej ditësh ka vendosur të kthehet me video gazmore në rrjete sociale.

Një nga videot më të fundit është me titull “Si mendon fisi e shoqëria në Shqipëri se i bëjnë lekët emigrantët?”

Në video Elvis Pupa ka varur lekët në pemë dhe ujit pemën që të rritet.

Shikojeni videon e do shkriheni së qeshuri!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.