Shqiptari ngre në këmbë restorantin në Itali, klientët “çmenden” pas tij (Video)

434
0

Kjo video po bën xhiron e rrjetit.

Toni është një djalë nga Tirana i cili ka emigruar para shumë vitesh në Itali.

Toni punon në një restorant dhe le të themi që klientët e duan shumë për shkak të përsonalitetit të tij.

Ju keshillojme te mos e humbisni videon më poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.