Një emision i ri fillon në Tv Klan dhe do të habiteni kur të mësoni se kush e prezanton

552
0

Televizioni Klan këtë vit ka sjell një serë emisionesh të rijnë në ekranin e tij dhe shumë të tjerë të cilët priten që shumë shpejt të vinë në ekranet e shqiptarëve.

Pasi u bë e ditur se emisioni ‘Në kurthin e Piter Pan’, ‘Ferma’ dhe një emision tjetër me operacione plastike do të fillojnë së shpejti në Klan, së fundmi u mësua se dhe një emision tjetër i quajtur ;Vetëm një natë’ po përgatitet që të fillojë  shumë shpejt dhe ju nuk do ta besoni se kush është prezantuesi.

Lajmin e ka dhënë mbrëmjen e djeshme Arian Çani në emisionin e tij ‘Zone e lirë’ ,duke lajmëruar se ‘Vetëm një natë’ do të prezantohet nga këngëtari dhe një prej kritikëve të televizionit shqiptar Robert Aliaj.

Ende nuk është zbuluar se për çfarë bëhet fjalë, por mendohet se do të vijë këtë sezon në TV Klan./Burimi:Anabel