Tjetër divorc në showbin shqiptar, çifti i njohur ndahet pas tre vitesh martesë!

1895
0

Pas 3 vitesh martesë, çifti i njohur shqiptar ka vendosur t’i jap fund një herë e mirë marrëdhënies së tyre. Bëhet fjalë për këngëtaren, Vjosa Shehu dhe muzikantin Milot Binaku, të cilët prej kohësh nuk janë parë më të lidhur dhe madje në rrjetet sociale kanë fshirë të gjitha fotot që kanë pasur së bashku.

Burime kanë konfirmuar ndarjen duke thënë se Miloti dhe Vjosa prej kohësh tashmë nuk jetojnë më bashkë.

‘Miloti dhe Vjosa ka disa muaj që nuk jetojnë bashkë. Sidoqoftë në mes kanë vajzën dhe për këtë arsye po mbajnë raporte solide me njëri-tjetrin’, tregojnë burime pranë çiftit. /Prive/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.