Shokohet publiku/ Dy këngëtarët e famshëm shqiptarë janë binjakë: ‘Prindërit na ndanë’

1180
0

Mbrëmjen e së premtes, në emisionin “Zonë e Lirë” publiku ka mbetur i shastisur nga deklarata e këngëtarit Marsel Ademi, i cili ishte i ftuar në studio për të promovuar këngën e tij më të re.

Gjatë emisionit, ai deklaroi se këngëtari tjetër i muzikës tallava, Mandi i Nishtullës,  është vëllai i tij binjak.

Marseli zbuloi pas lindjes, prindërit i kanë ndarë dhe siç ndodh jo rrallë në Shqipëri, ata e  kanë falur Marselin tek daja, pasi ai dhe bashkëshortja  e tij nuk kishin fëmijë.

Burimi: xing.al/