Shkuan me pushime per Muajin e mjaltit, nusja e re mbytet në det (VIDEO)

253
0

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Australi ku një grua është mbytur në një plazh në veri të Sidneit. Shërbimet e urgjencës u thirrën në vendngjarje rreth orës 13:00, të mërkurën pasi një person u gjet pa ndjenja në ujë.

Sipas Manly Observer, ajo besohej se ishte e porsamartuar dhe ishte për pushimet e muajit të mjaltit. Gjithashtu, sipas burimeve në mesin e personave që e kanë nxjerrë gruan nga uji ka qenë edhe bashkëshorti i saj.