Shkaktare për tragjedinë në Bllok? Përgjigjet për herë të parë Elvana Gjata..

751
0

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata po kalon momente të vështira.

Masakra e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bllok, e ka nxjerrë Elvanën si shkaktare të ngjarjes dhe mesa duket ajo se ka duruar dot.

Nisjen e sherrit mësohet ta ketë bërë, i dashuri i Elvana Gjatës, Ervin Mata, dhe më pas ka thirrur shokët për ndihmë duke bërë që konflikti të degjenerojë në përdorimin e armëve.

Pas kësaj ngjarje një tjetër episod ka ndodhur me këngëtaren e famshme, ku në profilin e saj të Instagramit kanë shpërthyer dhjetra komente ofenduese në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme.

Elvana ka vendosur t’ju përgjigjet duke i bërë bllok komentet pasi shumë prej tyre e fyenin rëndë.

Në galerinë e mësipërme gjenden disa prej këtyre komenteve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.