Shikoni sa ka ndryshuar Mr.Bean/ Ja si duket sot legjenda e humorit (FOTO)

192
0

Figura e Mr. Bean nuk do të shuhet kurrë. Edhe pse aktori Rowan Atkinson ka reshtur së luajturi rolin e tij më identifikues ai nuk është ndarë nga kinemaja.

Ai po bën xhirime për një serial të ri në Netflix “Man Vs Bee” dhe shihet me flokë të gjata dhe të thinjura e me një këmishë të kuqe me kuadrata.

Aktori ishte duke filmuar një skenë, ndërsa edhe përqafohej me vajzën e tij në film. Seriali “Man Vs Bee” u krijua nga Rowan dhe Will Davies, e do të ketë nga 10 episode, që ë do jenë nga 10 minuta. 

Pamja e tij është krejt ndryshe nga sa jemi mësuar: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.